Vizyonumuz

Değer yaratma odaklı anlayış

Hurdacı eski, değerini yitirmiş veya kullanılmayan eşyaları belirli bir ücret verip alan kimseye verilen isimdir. Hurdacılık dünyada çok yaygın ve geri dönüşümde sağladığı katkı ile ülke ekonomisine adeta can verir. En gelişmiş ülkeler dahi hurdacılığı sıkça tercih ederler. Örneğin Amerika Birleşik Devletleri hurdacılık konusunda dünyada sayılı ülkeler arasındadır. Aynı durum Türkiye’de için de geçerli. Ülkemizde hurdacılık tarafından gerçekleşen geri dönüşümün az olması sebebiyle diğer ülkelerden hurda satın alınmakta olup, satın alınan bu hurdalar ise geri dönüştürülerek tekrar satılmaktadır.

Türkiye’de dâhil çoğu ülke bu döngüyü kullanarak ekonomisine katkı sağlar. Ancak bunun yerine hurdacılar tarafından gerçekleşen geri dönüşümü arttırmak daha mantıklıdır. Ülkemizde hurdacılık her ne kadar yaygın olsa da dışardan alınan hurdalara baktığımız zaman bu düzeyin ne kadar yetersiz olduğunu anlamak mümkün.

Hurdacı işi ile uğraşan olan kişiler dışarıdan ne kadar kolay gözükse de aslında zor bir işin içindedirler. Mega kent İstanbul Türkiye’deki hurdacılık sektöründe adeta başı çeken ildir. Yaygın olması sebebiyle her an ve her yerde Hurdacı bulabilmek zor olmayacak. Ancak sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti sağlayacak bir Hurdacı bulmanız değerinde ve yerinde hurda alımı için önem taşımaktadır. Özellikle İstanbul’da yaşıyor iseniz Hurdacı seçimi konusunda dikkatli olmanız gerekmektedir.

Hurdacıların bizlere ufak olsa da bir getiri ve sağladıkları geri dönüşüm neticesinde hem çevreye hem de ülke ekonomisine kattıkları desteği anlamak mümkün. Bu durumdan yola çıkarak eski eşyalarınızı çöpe atmak yerine değerlendirmek sizler adına çok daha akıllıca bir yöntem olacaktır.

Sizlerde gelin hurdalarınızı ya da kullanmadığınız eşyaları çöpe atıp doğaya zarar vermek yerine DÖRTLER GERİ DÖNÜŞÜM'E vererek değerinde ve yerinde tam hizmet alın. Bu sayede sizlerin de cebi kazanacak. Şimdi hemen bizimle iletişime geçerek, hizmet bölgelerini ve teklifleri ücretsiz şekilde alın.

Bu site, Bulut Web Site Logo Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Şimdi Ara Canlı Yardım